Välj fordon
Registreringsnummer
Reservdelskatalog

LEMFÖRDER Bromsskiva Ventilerad inifrån, Ø: 429,8mm

Recensioner (0)
Bromsskiva 30687 01 (Gängmått: M16x1,5 | Hålantal: 10) billigt beställa thumb?id=7115570&lng=se&ccf=94077797

4954,25

kr inkl.25% moms, Leverans,
för extra skrymmande paket
Slut i lager
  • Artikelnummer: 30687 01
  • Tillverkare: LEMFÖRDER
  • Typ:
- +
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.
Den här varan har lagts till din kundvagn
LEMFÖRDER Bromsskiva
Bromsskiva Detaljer
  • Diameter (mm):   429,8 
  • Bromsskivetyp:   Ventilerad inifrån 
  • Hålantal:   10 
  • Hålkrets-Ø [mm]:   235 
  • Bromsskiva tjocklek [mm]:   45 
  • Minimum tjocklek [mm]:   37 
  • Höjd [mm]:   131 
  • Gängmått:   M16x1,5 
  • Skick: Helt ny
OEM-Referensnummer:
Tillverkare av bildelar OE-KODER
DAF 1137179
DAF 1525365
IVECO 42541277
MAN N1011015508
MERCEDES-BENZ 0004210312
MERCEDES-BENZ A0004210312
NEOPLAN 072136218
NEOPLAN 082135830
SCANIA 1415147
SETRA 82850005890
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
TEXTAR
93086800
JURID
567801J
FERODO
FCR168A
FEBI BILSTEIN
18653
FEBI BILSTEIN
35346
LEMFÖRDER
30687 01
DT
1.18761
SBP
02-NE001
BERAL
BCR168A
REMSA
NCA1062.20
DT
3.62064
PETERS ENNEPETAL
126.101-00A
PETERS ENNEPETAL
466.102-00A
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
04.35.102
AUGER
31194
KNORR-BREMSE
II371910061
BREMBO
09.B325.40
DANBLOCK
540301DB
Andra som köpt dessa, köpte även:
Produktbetyg

LEMFÖRDER Bromsskiva Ventilerad inifrån, Ø: 429,8mm



Betygsätt nu

LEMFÖRDER Bromsskiva Ventilerad inifrån, Ø: 429,8mm.

INFORUTA

Fri frakt

vid köp över 1800 kr
  • Autodelar leverans med POSTNORD
  • Bromsskiva (Minimum tjocklek [mm]: 37 30687 01) Leverans med GLS
  • 30687 01 Bromsskiva (Bromsskiv tjocklek [mm]: 45) Leverans med DHL
:

Säker anslutning

Betalningssätt
  • 30687 01 Bromsskiva Bromsskivetyp: Ventilerad inifrån köp med PayPal som betalningsmetod
  • Trustly
  • Bromsskiva LEMFÖRDER 30687 01 köp med Klarna som betalningsmetod
  • SEB Bank
  • Bromsskiva ( 30687 01) LEMFÖRDER köp med VISA som betalningsmetod
  • Bromsskiva (Höjd [mm]: 131 30687 01) köp med MasterCard som betalningsmetod
Måndag–fredag
08.00–23.00

Kundservice

+46852502464

Adress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Tyskland
Visa på karta