Välj fordon
Registreringsnummer
Reservdelskatalog

Bromsskiva Solid, Ø: 233,00mm

Recensioner (0)
Bromsskiva 201002 (Antal fälghål: 4 | Minimum tjocklek [mm]: 7,8) billigt beställa thumb?id=54992&lng=se&ccf=94077774

1651,93

kr inkl.25% moms, Leverans
Slut i lager
  • Artikelnummer: 201002
  • Tillverkare: NK
  • Typ:
- +
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.
Den här varan har lagts till din kundvagn
NK Bromsskiva
Bromsskiva Detaljer
  • Diameter (mm):   233,00 
  • Bromsskivetyp:   Solid 
  • Antal fälghål:   4,00 
  • Bromsskiva tjocklek [mm]:   9,00 
  • Minimum tjocklek [mm]:   7,80 
  • Höjd [mm]:   77,50 
  • Skick: Helt ny
OEM-Referensnummer:
Tillverkare av bildelar OE-KODER
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
ALFASUD
Bromsskiva som passar följande bilmodeller
Tillverkare/typTillverkningsårhkCylinderkapacitetCyl.Motortyp
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Andra som köpt dessa, köpte även:
Produktbetyg

Bromsskiva Solid, Ø: 233,00mm



Betygsätt nu

Bromsskiva Solid, Ø: 233,00mm.

INFORUTA

Fri frakt

vid köp över 2000 kr
  • Autodelar leverans med POSTNORD
  • Bromsskiva (Bromsskivetyp: Solid 201002) Leverans med GLS
  • 201002 Bromsskiva (Vikt [kg]: 4,83) Leverans med DHL
:

Säker anslutning

Betalningssätt
  • 201002 Bromsskiva Position: Bakaxel köp med PayPal som betalningsmetod
  • Trustly
  • Bromsskiva NK 201002 köp med Klarna som betalningsmetod
  • SEB Bank
  • Bromsskiva ( 201002) NK köp med VISA som betalningsmetod
  • Bromsskiva (Diameter (mm): 233 201002) köp med MasterCard som betalningsmetod
Måndag–fredag
08.00–23.00

Kundservice

+46852502464

Adress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Tyskland
Visa på karta