Välj fordon
Registreringsnummer
Reservdelskatalog

BOSCH Kontakt, tändfördelare

Recensioner (0)
Kontakt, tändfördelare EMW115 (värmebeständig till [°C]: 120 | Längd 1/ Längd 2 [mm]: 54) billigt beställa thumb?id=1155150&lng=se&ccf=94077795

464,40

kr inkl.25% moms, Leverans
Slut i lager
  • Artikelnummer: 0 356 200 006
  • Tillverkare: BOSCH
  • Typ:
- +
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.
Den här varan har lagts till din kundvagn
BOSCH Kontakt, tändfördelare
Kontakt, tändfördelare Detaljer
  • Fördelararm/-rotor:   avstörd 
  • Längd[mm]:   54 
  • Specifikation:   PVC 
  • Skick: Helt ny
OEM-Referensnummer:
Tillverkare av bildelar OE-KODER
BMW 12121362251
BOSCH EMW115
FORD 1477629
FORD 544192
FORD 701M12A012AA
MERCEDES-BENZ 0001561710
MERCEDES-BENZ A0001561710
OPEL 1784377
OPEL 1784383
PORSCHE 112035281
PORSCHE 61660930501
PUCH 7001091010
PUCH 7002091010
SCANIA 20440400
VW 113035281B
VW 122035281
VW 461384
Fler lämpliga produkter för angivet OEM-KODER:
BOSCH
0 356 200 006
BREMI
10223/1
BERU
WVES1
1750-2000GIULIAGTV500
Kontakt, tändfördelare som passar följande bilmodeller
Tillverkare/typTillverkningsårhkCylinderkapacitetCyl.Motortyp
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105)10.19711321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO GIULIA GT 1600 Sprint (101)01.19631131570 ccm4AR 00121
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1.6 T.I. Super (105)01.19631121570 ccm4AR 00516
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 (105)01.1964781290 ccm4AR 00506
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1600 Super (105,14)06.1964971570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
ALFA ROMEO GTV (116) 6 2.5 (116.CA)11.19801582492 ccm6AR 01646
FIAT 500 Kombi 0.501.196015499 ccm2120.000
FIAT 500 Sedan 0.501.196518499 ccm2120.000
Andra som köpt dessa, köpte även:
Produktbetyg

BOSCH Kontakt, tändfördelare



Betygsätt nu

BOSCH Kontakt, tändfördelare.

INFORUTA

Fri frakt

vid köp över 1900 kr
  • Autodelar leverans med POSTNORD
  • Kontakt, tändfördelare (Specifikation: Holzschraube EMW115) Leverans med GLS
  • EMW115 Kontakt, tändfördelare (Fördelararm/-rotor: avstörd) Leverans med DHL
:

Säker anslutning

Betalningssätt
  • EMW115 Kontakt, tändfördelare köp med PayPal som betalningsmetod
  • Trustly
  • Kontakt, tändfördelare BOSCH EMW115 köp med Klarna som betalningsmetod
  • SEB Bank
  • Kontakt, tändfördelare ( EMW115) BOSCH köp med VISA som betalningsmetod
  • Kontakt, tändfördelare ( EMW115) köp med MasterCard som betalningsmetod
Måndag–fredag
08.00–23.00

Kundservice

+46852502464

Adress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Tyskland
Visa på karta